• Vstupná chodba MŠ U veselých medvedíkov
      • Trieda 1
      • Trieda 2
    • Prečo si zvoliť nás?

MŠ "U veselých medvedíkov"
        • Priateľskí učitelia
        • Máme radi Vaše deti, záleží nám na ich výchove a vzdelaní. Kladieme dôraz na prežívanie a vnímanie.
        • Zážitkové učenie.
        • Učíme deti objavovať a získavať nové poznatky na základe experimentovania, bádania a vlastných skúsenosti.
        • Učenie hrou
        • Učime hrou, ktorá predstavuje v živote dieťaťa najprirodzenejšiu činnosť, prostredníctvom ktorej absorbuje do vlastného vedomia obrovské množstvo poznatkov, podnetov a skúsenosti.
        • Environmentálna výchova
        • Do edukačného procesu implementujeme prvky environmentálnej výchovy,prostredníctvom ktorej budujeme u deti pozitívny vzťah k prírode a ochrane našej planéty.
        • Regionálna výchova
        • Začleňujeme prvky regionálnej výchovy, prostredníctvom ktorých dieťa spoznáva históriu, zvyky, tradície a nadobúda pozitívny vzťah k svojmu regiónu.
    • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
      komunikujem so serverom, počkajte, prosím